english mapa strony kontakt
My image My image
Zarządzanie
  • Wyłącznym udziałowcem firmy SLOVNAFT POLSKA S.A. jest przedsiębiorstwo rafineryjno-petrochemiczne SLOVNAFT Bratysława należące do Grupy MOL. Działalność SLOVNAFT Bratysława obejmuje przerób ropy naftowej, dystrybucję i sprzedaż pełnego asortymentu nowoczesnych produktów rafineryjnych i petrochemicznych.
  • Sprowadzane do Polski paliwa pochodzą z rafinerii SLOVNAFT Bratysława, która po gruntownej modernizacji należy do najnowocześniejszych w Europie. Wytwarzane w niej paliwa są produktami o doskonałej jakości. Spełniają nie tylko obowiązujące w krajach Unii Europejskiej normy jakościowe, ale w przypadku niektórych produktów znacznie je przewyższają.
  • SLOVNAFT POLSKA cieszy się opinią solidnego dostawcy najwyższej jakości paliw. Podobną renomę chce zyskać jako twórca sieci partnerskich stacji paliw. Ofertę współpracy kieruje do właścicieli prywatnych stacji paliwowych. Taki system współpracy wyznacza nową jakość w relacjach między firmą paliwową a prywatnymi operatorami.
  • Klienci, którzy schronią się pod skrzydłami firmy SLOVNAFT mogą mieć pewność, że budują swą przyszłość na mocnych fundamentach.
© SLOVNAFT 2016